Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 
 
 

Carnitine

Vysoce účinná kombinace L-karnitinu a chrómu ke zlepšení odbourávání tuku a podpoře psychické a srdeční činnosti - višňová příchuť
Charakteristika produktu

Vysoce účinná kombinace L-karnitinu a chrómu zlepšuje odbourávání tuků, napomáhá regulovat hladinu krevního cukru, ovlivňuje srdeční činnost a napomáhá regulovat cholesterol v krvi Urychluje regeneraci a napomáhá zvyšovat fyzický výkon.
Nevyhnutelným předpokladem ke zlepšení účinku je pohybová aktivita a vhodná strava.
Dávkování

Maximální dávkování: celkem 15 ml
Před použitím láhev protřepejte, požadovaný obsah 15 ml odměřte do odměrky (20 ml ) nalijte do úst, nebo ho můžete rozmíchat zředěním do svého nápoje. Po použití láhev pečlivě uzavřete a odměrku vymyjte teplou vodou a osušte!
Doporučené dávkování: 1 necelá odměrka (15 ml denně. Pro regulaci nadváhy a redukci tuku možno rozdělit na 7,5 ml ráno nalačno a 7,5 ml asi 30 min před cvičením.
Obsah aktivních substancí v 1 láhvi/ 500 ml
L-Karnitin báze 30 000 mg
Pyridoxin / Vitamin B6 100 mg
Chrom 50 mg


Charakteristika aktivních substancí
L- karnitin báze

Vysoce účinná aminokyselina, speciálně připravená v koncentrované formě pro rychlé vstřebávání do krve, je látka tělu vlastní. Podporuje spalování tuků při redukci nadváhy, zvyšuje fyzický výkon, podporuje srdeční činnost, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje psychickou výkonnost.
Pyridoxin / Vitamin B6

Vitamin B6 je nezbytný pro zpracování a tvorbu bílkovin. Významnou roli hraje také v krvetvorbě při tvorbě hemu - molekuly, která přenáší kyslík. Ovlivňuje funkce nervového systému. Dále má vliv na kvalitu kůže, zúčastňuje se také metabolismu cukrů.
Chrom

Chróm pomáhá udržovat hladinu krevního cukru, snižuje hladinu cholesterolu, zvyšuje tvorbu příčně pruhované svaloviny (anabolický účinek), napomáhá k úbytku tukové tkáně.
Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml koncentrátu
Energetická hodnota 102,4 kJ / 24,1 Kcal
Bílkoviny 6,024 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L- Karnitin báze 6 000 mg
Pyridoxin (vitamin B6) 20 mg
Chrom / chromium 10 mg

Ostatní ingredience: CZ voda, L- karnitin báze, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, aspartam, acesulfam K, pyridoxin HCI, chlorid chromitý, konzervant: sorban draselný

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu. Určeno pro sportovce. Obsahuje zdroj fenylalaninu Obsahuje aspartam. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií.